Daňová judikatura (I. - VI. díl)

Rozhodnutí Soudního dvora Evropské unie, Nejvyššího správního soudu, Ústavního soudu a dalších soudů v daňových věcech. Sbírka nejdůležitějších judikátů, které ovlivnily daňovou praxi. Judikáty vrcholných soudů ve věcech týkajících se správy daní, především daně z přidané hodnoty, daní z příjmů a procesních záležitostí při daňových kontrolách. Publikace pro náročné profesionální uživatele, pro studium, školení a použití v denní praxi. Součástí tištěné verze jsou e-booky v pdf.

Objednávám závazně komplet publikací Daňová judikatura (I. - VI. díl) za zvýhodněnou cenu 759 Kč (vč. DPH). V ceně tištěných verzí jsou též e-booky v pdf. Máte-li zájem pouze o některý z dílů, zaškrtněte příslušné políčko na konci formuláře.  

Požadujete-li zaslat daňový doklad, vyplňte svoje IČ (údaje v dokladu budou doplněny automaticky podle ARES).

K objednávce připočítáváme dopravné ve výši 79 Kč vč. DPH. Cena dopravného platí při doručení po ČR, dopravné do jiných zemí bude vypočítáno podle ceníku České pošty nebo Zásilkovny. Akční ceny jsou platné na objednávky odeslané výhradně prostřednictvím tohoto formuláře. Slevy nelze uplatňovat zpětně na již podané nebo uhrazené objednávky nebo zpětně vyplácet.

Telefonní číslo používáme pouze pro účely on-line odbavení zásilek České pošty nebo Zásilkovny.